VÍTEJTE V CHARITATIVNÍCH AUKCÍCH | DAR PRO PAHOP

pahop

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Chci darovat produkt do aukce. Dostanu nějaký doklad?

Samozřejmě. Všichni dárci obdrží darovací smlouvu, dle platných předpisů.

Jaký produkt do aukce můžu darovat ?

Jakýkoliv originální výrobek, dárek, ale i poukaz na příjemnou službu nebo zážitkovou aktivitu. Zpravidla se jedná o autorská díla, rukodělné výrobky, zkrátka vše, co sami považujete za originální nebo nevšední. O podrobnostech se poraďte s moderátorem aukcí (stránka kontaktů).

Jaký je rozdíl mezi partnerem a sponzorem ?

PARTNEREM aukcí jsou osoby nebo subjekty, které formou bezplatného poskytnutí služby, činnosti nebo i materiální podpory, aktivně pomáhají při zajišťování provozu aukcí. SPONZOREM aukcí jsou osoby nebo subjekty, které darují do aukce produkt k vydražení.

Nenašli jste odpověď ?

Všechny další dotazy týkající se partnerství nebo sponzoringu směřujte na moderátory aukcí viz.stránka kontaktů.

Jak mi doručíte produkt, který jsem vyhrál(a) ?

Způsob doručení si zadáte sami, při vyplnění požadavků, ke kterému Vás dovede systém aukcí při Vaší výhře. Vyberete si ze tří možností.

Co je minimální nabídková cena ?

Je to cena stanovená moderátorem, kdy se jedná o minimální akceptovatelnou cenou, za kterou je možné produkt vydražit. Pokud není během přihazování splněna a vyprší časová expirace dražby, produkt není vydražen a moderátor rozhodne, jestli jej bude dražit znovu. Tato cena není zveřejněna.

Můžu dražený produkt získat v režimu "koupit hned" ?

Tento způsob systém neumožňuje, vzhledem k úmyslnému zjednodušení autentizace účastníků dražeb. Mohl by být aktivován pouze v případě, že se účastníci budou registrovat v systému s podmínkou přihlašování do zřízených účtů. V současném nastavení účastníkovi postačí e-mailová adresa.

Nenašli jste odpověď ?

Všechny další dotazy, týkající se provozu aukcí, směřujte na moderátory aukcí viz.stránka kontaktů.